Hakkımızda

Yıldırım Dekor, 1973 yılında ahşap doğrama, mobilya üretimi yapmak amacı ile kurulmuştur. Gelişmekte olan sektörde yenilikleri yakından takip etmekte; güçlü ve dinamik tasarım ekibimizle tecrübemizi birleştirerek estetiği, şıklığı, kullanımda ergonomiyi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Her geçen gün sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda çözümler üreterek ürünlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmesi ile bilinen bir kuruluştur.
Hedefleri doğrultusunda sektörde Ege Bölgesi'nde adından söz ettirme ilkesini benimseyen Yıldırım Dekor ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Misyon
Çağdaş yaşam alanları oluşturmak için; mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ve estetik mekanlar tasarlamak. 40 yıllık sağlam ve köklü geçmişimizi, geleceğimize yön veren bir temel olarak kullandık. Sürekli gelişim felsefesni ilke edinmekte, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli arttırmaktayız. ürünlerimizin kalitesi başarımızın göstermesidir.
Vizyon
Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimiz gözetiminde güvenilir bir marka olmak Müşteri isteklerini daima ön planda tutmak. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesi.

single image